Teenused


Pesula

Remont
Teostame sõidukite (sõiduautod, kaubikud, maasturid) remonti ja hooldust. Varuosadest kasutame kvaliteetseid B-osasid vastavalt kliendi soovile kvaliteedi ja hinna suhtes. Vajadusel kasutame ka originaalosi omame kontakti kõigi suuremate varuosade maaletoojatega. Autolammutuses saadaolevaid varuosi paigaldame kliendi soovil ja vastutusel.
Teostatavad tööd:
sõiduki tehnoseisundi kontroll; õlivahetus (koos näidiku nullimisega); lukksepatööd; käiguosa remont; rehvitööd; piduriosade remont ja vahetus; piduriketaste taastamine; summutite remont ja vahetus; mootorite ja plokikaante remont; rihmade vahetus (k.a. hammasrihmad); sildade kontroll ja reguleerimine; diagnostika; veakoodide kustutamine; elektritööd; generaatorite ja starterite remont; tagurdusandurite paigaldus; mootori ja salongi eelsoojenduste paigaldus; kärukonksude paigaldus; klaaside vahetus (esiklaasid, ukseklaasid); keevitustööd; avariijärgne remont.

Värvimine
Kasutame värvitöödel kvaliteetseid alusmaterjale (krundid, pahtlid, lihvimismaterjalid) ja värvimaterjale Glasurit firmalt Basf Coatings GmbH (www.glasurit.com ; www.aptrading.ee). Anname oma töödele garantii vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
Teostatavad tööd:
sõidukite (sõiduautod, kaubikud, maasturid) värvimiseelne ettevalmistus - ja värvimistööd; avariijärgne remont (ka kindlustustööd); plastik- ja klaaskiuddetailide taastamine; mootorrataste gondlite taastamine; metall- ja plasttoodete värvimine (trepid, tõstuksed, vaheuksed, jm).

Rehvitööd, rehvide müük

Varuosade müük


Avaleht · Teenused · Lisateenused · Hooldussoovitused · Hinnapäring · Kontaktid

© Oilikom OÜ · Sooja 2B, Saue · Telefon 659 5394 · oilikomautokeskus[at]gmail.com · Avatud E-R 9:00-18:00